خدمات پایان نامه

تنظیم و صفحه آرایی

تنظیم پایان نامه بر اساس شیوه نامه دانشگاه است و شامل تنظیم اندازه و حاشیه‌ها، مرتب نمودن متن، پاراگراف‌بندی، شماره صفحه، فهرست‌‌گیری، تنظیم شماره اشکال، جداول و نمودار و ... می‌شود. همچنین می توان با تغییرات جزئی در پایان نامه، آن را برای تبدیل به یک کتاب آماده کرد. به این منظور باید بعد از آماده سازی متن و اعمال تغییرات لازم (مثل تغییر عنوان پایان نامه به کتاب در تمام متن)، آن را صفحه آرایی و ابعاد متن را به اندازه استاندارد کتاب (رقعی یا وزیری) تبدیل و در پایان آن را چاپ و صحافی کرد.

  

 

تعرفه تنظیم پایان نامه

(هر صفحه)

تنظیم اندازه
اصلاح فونت
درج شماره صفحات *
اصلاح پاورقی‌ها
ایجاد فهرست خودکار
فصل بندی
درج حاشیه و سرصفحه
اصلاح پسوند،پیشوند و فاصله‌ها
درجه‌بندی تیترها
قیمت 500 تومان 

 

چاپ

سفارش چاپ کتاب توسط اساتید و دانشجویان دانشگاه عمدتا در تیراژ محدود و تا حداکثر دویست نسخه انجام می شود. (توصیه می شود کمتر از سی نسخه نیز چاپ نشود). این تعداد برای رفع نیازهایشان از قبیل ارائه به عنوان رزومه، معرفی به دانشجویان، اهدا به دوستان و ... کافی به نظر می رسد. ضمن اینکه به اینگونه کتابها چشم‌داشت مالی نمی توان داشت. بنابراین برای چاپ در این تیراژ، از چاپ به روش دیجیتال که مقرون به صرفه تر است، استفاده می شود. به عنوان مثال هزینه چاپ یک کتاب دویست صفحه ای با تیراژ سی جلد و در قطع وزیری با احتساب هزینه صحافی حدود 500 هزار تومان است (برای آگاهی بیشتر درباره انواع چاپ به صفحه خدمات چاپ و صحافی مراجعه کنید). برای تعیین دقیق قیمت کتاب خود از طریق فرم سفارش کار مشخصات کامل کتاب خود را برای ما ارسال کنید تا ظرف حداکثر 24 ساعت هزینه آن برای شما ایمیل شود.

ارسال کتاب

 نحوه تحویل و ارسال کتاب توسط کتاب نگار به دو صورت انجام می شود: 1- ارسال با تاکسی یا پیک (فقط در شهر قم) که به صورت رایگان انجام می شود. 2- ارسال به صورت پست تیپاکس یا پست پیشتاز که در این صورت هزینه آن از مشتری دریافت می شود.

 سفارش آنلاین

 

 

 

اضافه کردن نظر


رفتن به بالا

با ما در تماس باشید

  •  تلفن : 36659500 025
  •  همراه : 57 60 277 0993
  • ایمیل : این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

تعدادی از مشتریان ما

   

  

 

ایمن شده توسط وب سایت جومینا